strona główna   English version | adresy i telefony | sprawdź poczte | mapa serwisu
do strony głównej do 
strony głównej
Opcje
Pomoc


Informacje dotyczące usługi „Newsletter Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego”:

  • Korzystanie z usługi „Newsletter Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego” jest dobrowolne i bezterminowe.
  • W celu świadczenia usługi „Newsletter Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego” Uniwersytet Gdański pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej.
  • Zarejestrowana osoba, w każdej chwili, ma możliwość usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
  • Administratorem danych jest Uniwersytet Gdański, z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Bażyńskiego 8. Dane osobowe (tj. adresy e-mail) zbierane są przez Uniwersytet Gdański wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Newsletter Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego”. Dane nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego”.

Rejestracja

Twój adres e-mail:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Gdański z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Bażyńskiego 1a, w celu korzystania z prowadzonej przez Uniwersytet Gdański usługi „Newsletter Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego”.Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas: mailing@ug.edu.pl


Powrót do poprzedniej strony

 


  Strona 
główna  strona główna Adresy i telefony   Sprawdź pocztę  
   kontakt
ostatnia aktualizacja strony:
12.02.2019r.